Aktualności


 
Zmiana adresu firmy!
Zapraszamy wszystkich naszych Klientów do naszej nowej siedziby:
MIKROKONTROLA
ul. Kasztanowa 24
05-092 Łomianki
tel. 22 865 55 45 (bez zmian)
 
         
 
Nowa aplikacja Kontrola topTO
W dziale "System topTO/Kontrola topTO" dodaliśmy nową aplikację. Program Kontrola topTO jest prostą aplikacją przygotowaną dla systemów Windows umożliwiającą sprawowanie kontroli nad instalacją opartą o czytniki naszej firmy pracujące w systemie topTO. Za jej pomocą możliwa jest obsługa instalacji w skład której może wejść do 250 czytników. Maksymalna liczba obsługiwanych użytkowników to 1000 osób. Do prawidłowego działania aplikacja wymaga zainstalowanej platformy .NET (wersja co najmniej 2.0).
 
         
 
Nowa aplikacja UNIQUE maker
W dziale "Programatory transponderów/UNIQUE" dostępna jest nowa aplikacja do obsługi programatora transponderów UNIQUE. Aplikacja przeznaczona jest pod systemy operacyjne Windows. Do prawidłowego działania wymaga zainstalowanej platformy .NET (wersja co najmniej 2.0). Do aplikacji można również pobrać instrukcję obsługi.
 
         
 
Nowy tani transponder brelok
Obrazek aktualności W sprzedaży dostępny jest nowy, tani transponder brelok UNIQUE. Szczegóły w dziale transponderów UNIQUE.
 
         
 
Czytnik PSK
Do oferty wprowadziliśmy czytnik transponderów PSK w wersji OEM. Szczegóły w dziale "Czytniki transponderów/PSK".
 
         
 
Czytniki DESfire
NOWOŚĆ! Rozszerzamy naszą ofertę o czytniki kart DESfire. Urządzenia dostępne będą w różnego rodzaju obudowach i wariantach. Wszelkie pytania prosimy kierować na: info@mikrokontrola.pl
 
         
 
Nowy czytnik Unique TRD-DESK USB KBD
W sprzedaży dostępny jest czytnik Unique TRD-DESK USB KBD. Czytnik po podłączeniu do PC emuluje klawiaturę USB. Do prawidłowej pracy nie są wymagane żadne sterowniki. Szczegóły w dziale "Czytniki transponderów/UNIQUE".
 
         
 
Nowy zegar do systemu topTO
Obrazek aktualności Do sprzedaży wprowadzamy zegar systemu topTO w nowej aluminiowej obudowie. Teraz jeszcze bardziej nowoczesny wygląd ! Szczegóły w dziale topTO.
 
         
 
Nowy czytnik systemu topTO
W sprzedaży dostępny jest nowy czytnik na biurko, działający w systemie topTO. Szczegóły w dziale czytników topTO.
 
         
 
Nowy opis systemu topTO
Na stronie dostępna jest nowa, aktualna dokumentacja systemu topTO (ver. 2.10).
 
         
 
Moduł Termo do systemu topTO.
W sprzedaży dostępny jest moduł Termo przeznaczony do pracy w systemie topTO. Oprócz pomiaru temperatury w 4 punktach, moduł posiada również mechanizm podwójnego termostatu dla każdego z kanałów.
 
         
 
Miniaturowy czytnik Unique USB
W sprzedaży dostępny jest nowy miniaturowy czytnik kart Unique USB.
 
         
 
Nowe urządzenia topTO
Dostępne są nowe moduły wejścia/wyjścia dla systemu topTO: klawiatura 24 klawisze oraz moduł 8 przekaźników. Szczegóły w dziale topTO.
 
         
 
Zmiany w koncentratorach
Wszystkie nowe koncentratory mają teraz możliwość ustawienia grup przeszukiwanych adresów. Adresy zostały podzielone na cztery części. Wybór przeszukiwanych adresów umożliwia SWITCH w koncentratorze. Dodatkowo dodane zostało powiadomienie w postaci raportu o podłączeniu koncentratora do zasilania (power_on_report). Szczegóły w dokumentacji koncentratorów i topTO dostępnej na stronie.
 
         
 
Koncentrator LAN
Do sprzedaży wprowadzamy koncentrator LAN. Dzięki temu nadzór nad systemem topTO możliwy jest bezpośrednio poprzez sieć lokalną LAN. Dostępne na naszej stronie sterowniki umożliwiają obsługę urządzenia poprzez wirtualny port szeregowy typu COM. Koncentrator może być również obsługiwany jako standardowe urządzenie sieciowe.
 
         
 
Koncentrator USB
Do sprzedaży wprowadzamy koncentrator USB. Teraz możliwe jest podłączenie naszego urządzenia do laptopa lub innego komputera, gdzie port szeregowy nie jest dostępny. Sterowniki tworzą w systemie Windows wirtualny port szeregowy, co znacznie ułatwia obsługę koncentratora.
 
         
 
Dostępne nowe oprogramowanie do naszych produktów.
- zaktualizowane sterowniki USB,

- aplikacja TRD Serial Monitor,
 
         
 
Mamy transpondery poniżej 2,00 zł !
Obniżyliśmy ceny większości transponderów. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne! Zapraszamy do składania zamówień!
 
         
 
Czytniki TRD-DESK z emulacją klawiatury PC
Wprowadzamy do sprzedaży czytniki TRD-DESK do kart Unique i Mifare z emulacją klawiatury PC
 
         
 
Programator Unique MAKER z interfejsem USB
Programator Unique MAKER dostępny również w wersji z interfejsem USB. Obie wersje programatorów (USB i RS232) obsługiwane są przez tę samą aplikację WIN.
 
         
 
Czytniki TRD-DESK z interfejsem USB
Rozszerzamy rodzinę czytników TRD-DESK do kart Unique i Mifare o wersję podłączaną przez port USB
 
         
 
Nowy zintegrowany sterownik do kontroli jednego przejścia
Wprowadzamy do oferty czytnik zintegrowany ze sterownikiem. Poświetlana obudowa. Pojemność pamięci 2720 identyfikatorów i 4 karty MASTER.